Forstærkere & DI
Cloud Zonemixer og forstærker 240W 6 Line og 4 Mic input
Cloud Zonemixer og forstærker 240W 6 Line og 4 Mic input findes lige nu fra 6.789 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Cloud Zonemixer og forstærker 240W, 6 Line og 4 Mic input | 1-2 hverdage | 0 kr.6.789 kr. inkl. fragt | 6.789 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Cloud |
| Model | Cloud Zonemixer og forstærker 240W, 6 Line og 4 Mic input |
| Effekt | 240W |
| Spænding | 100V |
| Produkt-ID | CL-MPA240MK2 |
| Forhandlerkategorier | Zonemixer forstærkere |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Cloud Zonemixer og forstærker 240W 6 Line og 4 Mic input er 6.789 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Monacor 100V matrixforstærker 2x240W PA-M224
Fra 9.559 kr.
1forhandler

Omnitronic Forstærker med mixer. 100 Volt/ 4-16 ohm. 250 Watt. Omnitronic MP-250 PA
Fra 3.989 kr.
1forhandler

OMNITRONIC BHD-02 Ekstremt kompakt 5 W bælteforstærker
Fra 359 kr.
1forhandler

DJI Phantomforsyning EMA-1 IMG STAGE LINE
Fra 339 kr.
1forhandler