
Forstærkere & DI
DAP DRX-15A aktiv 15" højt. med 250W forstærker
DAP DRX-15A aktiv 15" højt. med 250W forstærker findes lige nu fra 4.795 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DAP DRX-15A aktiv 15" højt. med 250W forstærker | 1-2 hverdage | 0 kr.4.795 kr. inkl. fragt | 4.795 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | DAP |
| Model | DAP DRX-15A aktiv 15" højt. med 250W forstærker |
| Effekt | 250W |
| Produkt-ID | D3637 |
| Forhandlerkategorier | 15" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DAP DRX-15A aktiv 15" højt. med 250W forstærker er 4.795 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



