
Forstærkere & DI
LD Systems LD PA Power Amplifier Class D 2 x 100 W 4 Ohms XS 200
LD Systems LD PA Power Amplifier Class D 2 x 100 W 4 Ohms XS 200 findes lige nu fra 2.409 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LD PA Power Amplifier Class D 2 x 100 W 4 Ohms - XS 200 | 1-2 hverdage | 0 kr.2.409 kr. inkl. fragt | 2.409 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LD Systems |
| Model | LD Systems LD PA Power Amplifier Class D 2 x 100 W 4 Ohms - XS 200 |
| Opdateringshastighed | 20Hz |
| Effekt | 100 W |
| Rackstørrelse | 1U |
| EAN | 4049521147715 |
| Produkt-ID | A-LDXS200 |
| Forhandlerkategorier | PA Forstærker, 2 kanals |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LD Systems LD PA Power Amplifier Class D 2 x 100 W 4 Ohms XS 200 er 2.409 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



