
Forstærkere & DI
LD Systems LD PA Power Amplifier Class D 2 x 200 W 4 Ohms XS 400
LD Systems LD PA Power Amplifier Class D 2 x 200 W 4 Ohms XS 400 findes lige nu fra 3.099 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LD PA Power Amplifier Class D 2 x 200 W 4 Ohms - XS 400 | 1-2 hverdage | 0 kr.3.099 kr. inkl. fragt | 3.099 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LD Systems |
| Model | LD Systems LD PA Power Amplifier Class D 2 x 200 W 4 Ohms - XS 400 |
| Opdateringshastighed | 20Hz |
| Effekt | 200 W |
| EAN | 4049521147746 |
| Produkt-ID | A-LDXS400 |
| Forhandlerkategorier | PA Forstærker, 2 kanals |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LD Systems LD PA Power Amplifier Class D 2 x 200 W 4 Ohms XS 400 er 3.099 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


