Forstærkere & DI
RCF Forstærker iPS 1 5k 1500 W 2x750 W 4 Ohm
RCF Forstærker iPS 1 5k 1500 W 2x750 W 4 Ohm findes lige nu fra 6.149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF Forstærker iPS 1,5k 1500 W 2x750 W 4 Ohm | 1-2 hverdage | 0 kr.6.149 kr. inkl. fragt | 6.149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF Forstærker iPS 1,5k 1500 W 2x750 W 4 Ohm |
| Effekt | 1500 W |
| EAN | 8024530019723 |
| Produkt-ID | RCF-IPS1,5K |
| Forhandlerkategorier | RCF |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF Forstærker iPS 1 5k 1500 W 2x750 W 4 Ohm er 6.149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ART ProAudio ART Hovedtelefon forstærker PRO 6 kanaler
Fra 2.319 kr.
1forhandler

OMNITRONIC XPA-1200 Amplifier with integrated limiter 2 x 600 W / 4 ohms 2 x 420 W / 8 ohms
Fra 3.679 kr.
1forhandler

Peavey Vypyr X3 Combo VYPYR X takes sound tone and features further.
Fra 3.169 kr.
1forhandler

ART ProAudio ART Isolator A/B-Y switch
Fra 439 kr.
1forhandler