Forstærkere & DI
RCF Forstærker iPS 2 5 k 2500 W 2 x 1250 W 4 Ohm
RCF Forstærker iPS 2 5 k 2500 W 2 x 1250 W 4 Ohm findes lige nu fra 8.389 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF Forstærker iPS 2,5 k 2500 W 2 x 1250 W 4 Ohm | 1-2 hverdage | 0 kr.8.389 kr. inkl. fragt | 8.389 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF Forstærker iPS 2,5 k 2500 W 2 x 1250 W 4 Ohm |
| Effekt | 2500 W |
| EAN | 8024530019617 |
| Produkt-ID | RCF-IPS2,5K |
| Forhandlerkategorier | PA Forstærker, 2 kanals |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF Forstærker iPS 2 5 k 2500 W 2 x 1250 W 4 Ohm er 8.389 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Superlux Transportabel hovedtelefon forstærker 3 kanaler
Fra 729 kr.
1forhandler

Cloud Zonemixer og forstærker 4x80W 6 Line og 2 Mic input
Fra 10.419 kr.
1forhandler

DJI Rolls PB23 • Giver absolut ren DC phantom power til kondensatormikrofoner
Fra 699 kr.
1forhandler

Palmer Passive 2-Channel Media DI-Box Palmer
Fra 2.089 kr.
1forhandler