Forstærkere & DI
RCF Forstærker iPS 5 0 k 5000 W 2 x 2600 W 4 Ohm
RCF Forstærker iPS 5 0 k 5000 W 2 x 2600 W 4 Ohm findes lige nu fra 12.589 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF Forstærker iPS 5,0 k 5000 W 2 x 2600 W 4 Ohm | 1-2 hverdage | 0 kr.12.589 kr. inkl. fragt | 12.589 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF Forstærker iPS 5,0 k 5000 W 2 x 2600 W 4 Ohm |
| Effekt | 5000 W |
| EAN | 8024530019631 |
| Produkt-ID | RCF-IPS5,0K |
| Forhandlerkategorier | PA Forstærker, 2 kanals |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF Forstærker iPS 5 0 k 5000 W 2 x 2600 W 4 Ohm er 12.589 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



