
Højttalere
2-way PA wall-mount speaker system ESP-315/SW
2-way PA wall-mount speaker system ESP-315/SW findes lige nu fra 1.219 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 2-way PA wall-mount speaker system - ESP-315/SW | 1-2 hverdage | 49 kr.1.268 kr. inkl. fragt | 1.219 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | 2-way PA wall-mount speaker system - ESP-315/SW |
| Kabellængde | 15 cm |
| Effekt | 2.5 W |
| Spænding | 100 V |
| Truss/størrelse | 13 mm |
| EAN | 4007754222203 |
| Produkt-ID | 162860 |
| Forhandlerkategorier | Søjlehøjttalere |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 2-way PA wall-mount speaker system ESP-315/SW er 1.219 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



