
Højttalere
Adam Hall Højttaler vægbeslag med 35 mm. rør. Max. 30 Kg. Hvidt
Adam Hall Højttaler vægbeslag med 35 mm. rør. Max. 30 Kg. Hvidt findes lige nu fra 259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Højttaler vægbeslag med 35 mm. rør. Max. 30 Kg. Hvidt | 1-2 hverdage | 49 kr.308 kr. inkl. fragt | 259 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Højttaler vægbeslag med 35 mm. rør. Max. 30 Kg. Hvidt |
| Skærmstørrelse | 7 " |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521197239 |
| Produkt-ID | A-SMBS5W |
| Forhandlerkategorier | Væg beslag |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Højttaler vægbeslag med 35 mm. rør. Max. 30 Kg. Hvidt er 259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



