Højttalere
Cloud indbygnings højttaler coaxial 2-vejs 8 Ohm 100V
Cloud indbygnings højttaler coaxial 2-vejs 8 Ohm 100V findes lige nu fra 799 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Cloud indbygnings højttaler coaxial 2-vejs 8 Ohm 100V, Hvid | 1-2 hverdage | 49 kr.848 kr. inkl. fragt | 799 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Cloud |
| Model | Cloud indbygnings højttaler coaxial 2-vejs 8 Ohm 100V, |
| Effekt | 50W |
| Spænding | 100V |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | CL-CVS-C62T-B, CL-CVS-C62T-W, CL-CVS-C83T-B, CL-CVS-C83T-W |
| Forhandlerkategorier | 100 V · Lav impedans |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Cloud indbygnings højttaler coaxial 2-vejs 8 Ohm 100V er 799 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



