Højttalere
Cloud Væghøjttaler 2-vejs m/beslag IP55 100 V 16 Ohm
Cloud Væghøjttaler 2-vejs m/beslag IP55 100 V 16 Ohm findes lige nu fra 1.269 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Cloud Væghøjttaler 2-vejs m/beslag IP55, 100 V 16 Ohm Sort | 1-2 hverdage | 49 kr.1.318 kr. inkl. fragt | 1.269 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Cloud |
| Model | Cloud Væghøjttaler 2-vejs m/beslag IP55, 100 V 16 Ohm |
| Spænding | 100 V |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | CL-CS-S4B, CL-CS-S4W, CL-CS-S6B, CL-CS-S6W |
| Forhandlerkategorier | Cloud · Udendørs Højttalere |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Cloud Væghøjttaler 2-vejs m/beslag IP55 100 V 16 Ohm er 1.269 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



