
Højttalere
Electro-Voice 12'' Passiv Højtaler HVID ELX200-12W
Electro-Voice 12'' Passiv Højtaler HVID ELX200-12W findes lige nu fra 3.499 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Electro-Voice 12'' Passiv Højtaler, HVID - ELX200-12W | 1-2 hverdage | 0 kr.3.499 kr. inkl. fragt | 3.499 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Electro Voice |
| Model | Electro-Voice 12'' Passiv Højtaler, HVID - ELX200-12W |
| Skærmstørrelse | 1.4 inch |
| Effekt | 12W |
| Farve | hvid |
| EAN | 4060039077110 |
| Produkt-ID | EV-ELX200-12W |
| Forhandlerkategorier | 12" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Electro-Voice 12'' Passiv Højtaler HVID ELX200-12W er 3.499 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


