
Højttalere
Electro-Voice 15'' Passiv Højtaler HVID ELX200-15W
Electro-Voice 15'' Passiv Højtaler HVID ELX200-15W findes lige nu fra 4.499 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Electro-Voice 15'' Passiv Højtaler HVID - ELX200-15W | 1-2 hverdage | 0 kr.4.499 kr. inkl. fragt | 4.499 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Electro Voice |
| Model | Electro-Voice 15'' Passiv Højtaler HVID - ELX200-15W |
| Skærmstørrelse | 1.4 inch |
| Effekt | 15W |
| Farve | hvid |
| EAN | 4060039077127 |
| Produkt-ID | EV-ELX200-15W |
| Forhandlerkategorier | 15" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Electro-Voice 15'' Passiv Højtaler HVID ELX200-15W er 4.499 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



