
Højttalere
Electro-Voice ELX200-12P aktiv 12" højttaler
Electro-Voice ELX200-12P aktiv 12" højttaler findes lige nu fra 5.999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Electro-Voice ELX200-12P aktiv 12" højttaler | 1-2 hverdage | 0 kr.5.999 kr. inkl. fragt | 5.999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Electro Voice |
| Model | Electro-Voice ELX200-12P aktiv 12" højttaler |
| Effekt | 1200 W |
| EAN | 8717332781652 |
| Produkt-ID | EV-ELX200-12P |
| Forhandlerkategorier | 12" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Electro-Voice ELX200-12P aktiv 12" højttaler er 5.999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


