
Højttalere
Electro Voice EV ELX200-10W" 2-way passive speaker
Electro Voice EV ELX200-10W" 2-way passive speaker findes lige nu fra 3.059 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk EV - ELX200-10W" 2-way passive speaker, white | 1-2 hverdage | 0 kr.3.059 kr. inkl. fragt | 3.059 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Electro Voice |
| Model | Electro Voice EV - ELX200-10W" 2-way passive speaker, |
| Effekt | 10W |
| EAN | 4060039077103 |
| Produkt-ID | EV-ELX200-10W |
| Forhandlerkategorier | 10" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Electro Voice EV ELX200-10W" 2-way passive speaker er 3.059 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



