
Højttalere
HiFi indbygningshøjttaler SPE-252HQ
HiFi indbygningshøjttaler SPE-252HQ findes lige nu fra 1.249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk HiFi indbygningshøjttaler - SPE-252HQ | 1-2 hverdage | 49 kr.1.298 kr. inkl. fragt | 1.249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | HiFi indbygningshøjttaler - SPE-252HQ |
| Kabellængde | 13 cm |
| Effekt | 50 W |
| Materiale | metal |
| Truss/størrelse | 25 mm |
| EAN | 4007754246216 |
| Produkt-ID | 105800 |
| Forhandlerkategorier | Lav impedans |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for HiFi indbygningshøjttaler SPE-252HQ er 1.249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



