
Højttalere
IMG Aktiv universal højttaler 150W WAVE-08A
IMG Aktiv universal højttaler 150W WAVE-08A findes lige nu fra 1.919 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Aktiv universal højttaler 150W - WAVE-08A | 1-2 hverdage | 49 kr.1.968 kr. inkl. fragt | 1.919 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | IMG |
| Model | IMG Aktiv universal højttaler 150W - WAVE-08A |
| Effekt | 150W |
| EAN | 4007754273977 |
| Produkt-ID | 259008 |
| Forhandlerkategorier | 8" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for IMG Aktiv universal højttaler 150W WAVE-08A er 1.919 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Warnex Struktur Højttalermaling. Hvid. 1 kg.
Fra 479 kr.
1forhandler

Samson Expedition Explor 3-vejs batteri højttaler med 8"/3.5"/1" op til 12 timeres drift
Fra 4.439 kr.
1forhandler

Monacor 6 1/2'' højttaler SP-6/100PA IMG STAGE LINE
Fra 409 kr.
1forhandler

OMNITRONIC MAXX-1508 2-Way Top 2x
Fra 3.069 kr.
1forhandler