
Højttalere
IMG Aktiv universal højttaler 350W WAVE-12A
IMG Aktiv universal højttaler 350W WAVE-12A findes lige nu fra 2.999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Aktiv universal højttaler 350W - WAVE-12A | 1-2 hverdage | 0 kr.2.999 kr. inkl. fragt | 2.999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | IMG |
| Model | IMG Aktiv universal højttaler 350W - WAVE-12A |
| Effekt | 350W |
| EAN | 4007754273991 |
| Produkt-ID | 259011 |
| Forhandlerkategorier | 12" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for IMG Aktiv universal højttaler 350W WAVE-12A er 2.999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



