
Højttalere
Omnitronic AZX-212A 2-Way Top active 250W
Omnitronic AZX-212A 2-Way Top active 250W findes lige nu fra 3.379 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Omnitronic AZX-212A 2-Way Top active 250W | 1-2 hverdage | 0 kr.3.379 kr. inkl. fragt | 3.379 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | Omnitronic AZX-212A 2-Way Top active 250W |
| Effekt | 250W |
| EAN | 4026397638844 |
| Produkt-ID | E-11039029 |
| Forhandlerkategorier | 12" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Omnitronic AZX-212A 2-Way Top active 250W er 3.379 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



