
Højttalere
OMNITRONIC AZX-215 2-Way Top 300W
OMNITRONIC AZX-215 2-Way Top 300W findes lige nu fra 3.229 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC AZX-215 2-Way Top 300W | 1-2 hverdage | 0 kr.3.229 kr. inkl. fragt | 3.229 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC AZX-215 2-Way Top 300W |
| Effekt | 300W |
| EAN | 4026397638851 |
| Produkt-ID | E-11039032 |
| Forhandlerkategorier | 15" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC AZX-215 2-Way Top 300W er 3.229 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



