
Højttalere
OMNITRONIC DX-1022 3-Vejs højttaler 400 W
OMNITRONIC DX-1022 3-Vejs højttaler 400 W findes lige nu fra 809 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC DX-1022 3-Vejs højttaler 400 W | 1-2 hverdage | 49 kr.858 kr. inkl. fragt | 809 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC DX-1022 3-Vejs højttaler 400 W |
| Effekt | 400 W |
| EAN | 4026397101041 |
| Produkt-ID | E-11037061 |
| Forhandlerkategorier | 10" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC DX-1022 3-Vejs højttaler 400 W er 809 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Samson XP310w Rechargeable 10" Portable PA with Handheld Wireless System and Bluetooth
Fra 5.279 kr.
1forhandler

OMNITRONIC ODP-204 Installation Speaker 16 ohms white 2x
Fra 1.299 kr.
1forhandler

OMNITRONIC CSH-4 2-Way Ceiling Speaker
Fra 869 kr.
1forhandler

Monacor Kompressionshøjttaler NR-33KS MONACOR
Fra 439 kr.
1forhandler