
Højttalere
OMNITRONIC DX-1222 3-Vejs højttaler 600 W
OMNITRONIC DX-1222 3-Vejs højttaler 600 W findes lige nu fra 909 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC DX-1222 3-Vejs højttaler 600 W | 1-2 hverdage | 49 kr.958 kr. inkl. fragt | 909 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC DX-1222 3-Vejs højttaler 600 W |
| Effekt | 600 W |
| EAN | 4026397101058 |
| Produkt-ID | E-11037071 |
| Forhandlerkategorier | 12" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC DX-1222 3-Vejs højttaler 600 W er 909 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



