
Højttalere
OMNITRONIC HS-52 Horn højtaler 100 volt 5" højttaler (IP66) med montering
OMNITRONIC HS-52 Horn højtaler 100 volt 5" højttaler (IP66) med montering findes lige nu fra 1.239 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC HS-52 Horn højtaler 100 volt, 5" højttaler (IP66) med montering | 1-2 hverdage | 49 kr.1.288 kr. inkl. fragt | 1.239 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC HS-52 Horn højtaler 100 volt, 5" højttaler (IP66) med montering |
| Effekt | 30 W |
| Spænding | 100 V |
| EAN | 4026397726671 |
| Produkt-ID | E-80710823 |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC HS-52 Horn højtaler 100 volt 5" højttaler (IP66) med montering er 1.239 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


