
Højttalere
OMNITRONIC OD-22T Wall speaker 100V
OMNITRONIC OD-22T Wall speaker 100V findes lige nu fra 459 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC OD-22T Wall speaker 100V black | 1-2 hverdage | 49 kr.508 kr. inkl. fragt | 459 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC OD-22T Wall speaker 100V |
| Kabellængde | 6 cm |
| Spænding | 100V |
| Materiale | metal |
| EAN | 4026397543520, 4026397543537 |
| Produkt-ID | E-11036908, E-11036909 |
| Forhandlerkategorier | Omnitronic |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC OD-22T Wall speaker 100V er 459 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



