
Højttalere
OMNITRONIC ODX-208TM Installation Speaker 100V dark
OMNITRONIC ODX-208TM Installation Speaker 100V dark findes lige nu fra 3.259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC ODX-208TM Installation Speaker 100V dark grey | 1-2 hverdage | 0 kr.3.259 kr. inkl. fragt | 3.259 kr. Før 3.579 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC ODX-208TM Installation Speaker 100V dark grey |
| Effekt | 150 W |
| Spænding | 100V |
| EAN | 4026397723021 |
| Produkt-ID | E-11036963 |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC ODX-208TM Installation Speaker 100V dark er 3.259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


