
Højttalere
OMNITRONIC ODX-212T Installation Speaker 100V
OMNITRONIC ODX-212T Installation Speaker 100V findes lige nu fra 5.019 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC ODX-212T Installation Speaker 100V white | 1-2 hverdage | 0 kr.5.019 kr. inkl. fragt | 5.019 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC ODX-212T Installation Speaker 100V |
| Effekt | 300 W |
| Spænding | 100V |
| EAN | 4026397647662 |
| Produkt-ID | E-11036964 |
| Forhandlerkategorier | Små højttalere |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC ODX-212T Installation Speaker 100V er 5.019 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Yamaha DXR15mkII. 15" aktiv højtaler. 1100 watt/ 134 dB
Fra 6.990 kr.
1forhandler

SAFETEX Eyebolt M10/17mm black galvanized drop forged
Fra 34 kr.
1forhandler

Monacor ELA-højttaler EDL-70/WS MONACOR
Fra 307 kr.
1forhandler

OMNITRONIC PORTY-8A Trådløs PA System 8" 120W. med batteri 6 timer drift
Fra 3.579 kr.
1forhandler