
Højttalere
Omnitronic XKB-212A 2-Vejs højttaler Aktiv DSP
Omnitronic XKB-212A 2-Vejs højttaler Aktiv DSP findes lige nu fra 3.069 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Omnitronic XKB-212A 2-Vejs højttaler, Aktiv, DSP | 1-2 hverdage | 0 kr.3.069 kr. inkl. fragt | 3.069 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | Omnitronic XKB-212A 2-Vejs højttaler, Aktiv, DSP |
| Effekt | 300 W |
| EAN | 4026397606485 |
| Produkt-ID | E-11038795 |
| Forhandlerkategorier | 12" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Omnitronic XKB-212A 2-Vejs højttaler Aktiv DSP er 3.069 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
YAMAHA DZR12 2-vejs aktiv højttaler på 2000 Watt med en 2" Diskant og en 12" Bas.
Fra 11.590 kr.
1forhandler

Omnitronic WPC-6W Ceiling speaker
Fra 769 kr.
1forhandler

Omnitronic 2-vejs indbygningshøjttaler 8". 100 Volt. 40 Watt. Ø27 cm.
Fra 669 kr.
1forhandler

OMNITRONIC WP-10W Ceiling speaker
Fra 499 kr.
1forhandler