
Højttalere
PA-højttaler 700Wmax MOVE-10PMK2
PA-højttaler 700Wmax MOVE-10PMK2 findes lige nu fra 9.369 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk PA-højttaler 700Wmax - MOVE-10PMK2 | 1-2 hverdage | 0 kr.9.369 kr. inkl. fragt | 9.369 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | PA-højttaler 700Wmax - MOVE-10PMK2 |
| Kabellængde | 25 cm |
| Effekt | 350 W |
| Truss/størrelse | 25 mm |
| EAN | 4007754276596 |
| Produkt-ID | 1000226 |
| Forhandlerkategorier | 10" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for PA-højttaler 700Wmax MOVE-10PMK2 er 9.369 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



