
Højttalere
PA-højttaler 700Wmax MOVE-12PMK2
PA-højttaler 700Wmax MOVE-12PMK2 findes lige nu fra 9.839 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk PA-højttaler 700Wmax - MOVE-12PMK2 | 1-2 hverdage | 0 kr.9.839 kr. inkl. fragt | 9.839 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | PA-højttaler 700Wmax - MOVE-12PMK2 |
| Kabellængde | 30 cm |
| Effekt | 350 W |
| Truss/størrelse | 25 mm |
| EAN | 4007754276602 |
| Produkt-ID | 1000227 |
| Forhandlerkategorier | 12" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for PA-højttaler 700Wmax MOVE-12PMK2 er 9.839 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

IMG Stage Line 10'' højttaler SP-10A/302PA IMG STAGE LINE
Fra 1.249 kr.
1forhandler

Monacor 100V musikhorn EN54 IT-350/EN
Fra 2.809 kr.
1forhandler

Samson XP312w Rechargeable 12" Portable PA with Handheld Wireless System and Bluetooth
Fra 6.119 kr.
1forhandler

Monacor Compact weatherproof horn speaker 4 TR-3-4
Fra 729 kr.
1forhandler