Højttalere
RCF aktiv 2 vejs array højttaler 2100 W 132 dB SPL 4 x 6" & 3"
RCF aktiv 2 vejs array højttaler 2100 W 132 dB SPL 4 x 6" & 3" findes lige nu fra 14.590 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF aktiv 2 vejs array højttaler 2100 W 132 dB SPL 4 x 6" & 3" | 1-2 hverdage | 0 kr.14.590 kr. inkl. fragt | 14.590 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF aktiv 2 vejs array højttaler 2100 W 132 dB SPL 4 x 6" & 3" |
| Effekt | 2100 W |
| EAN | 8024530019884 |
| Produkt-ID | RCF-NXL24-Amk2 |
| Forhandlerkategorier | 8" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF aktiv 2 vejs array højttaler 2100 W 132 dB SPL 4 x 6" & 3" er 14.590 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



