Højttalere
RCF ART935-A digital aktiv højttaler 2100 W 133 dB SPL
RCF ART935-A digital aktiv højttaler 2100 W 133 dB SPL findes lige nu fra 7.799 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF ART935-A digital aktiv højttaler 2100 W 133 dB SPL | 1-2 hverdage | 0 kr.7.799 kr. inkl. fragt | 7.799 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF ART935-A digital aktiv højttaler 2100 W 133 dB SPL |
| Effekt | 2100 W |
| EAN | 8024530019136 |
| Produkt-ID | RCF-ART935-A |
| Forhandlerkategorier | 15" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF ART935-A digital aktiv højttaler 2100 W 133 dB SPL er 7.799 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



