Højttalere
RCF EVOX12. Aktiv 15" sub + 8 x 4" top. 1400 Watt.
RCF EVOX12. Aktiv 15" sub + 8 x 4" top. 1400 Watt. findes lige nu fra 15.890 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF EVOX12. Aktiv 15" sub + 8 x 4" top. 1400 Watt. Sort | 1-2 hverdage | 0 kr.15.890 kr. inkl. fragt | 15.890 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF EVOX12. Aktiv 15" sub + 8 x 4" top. 1400 Watt. |
| Skærmstørrelse | 4 " |
| Effekt | 1400 Watt |
| Farve | sort, hvid |
| EAN | 8024530013196, 8024530020255 |
| Produkt-ID | RCF-EVOX12, RCF-EVOX12W |
| Forhandlerkategorier | Højttaler Systemer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF EVOX12. Aktiv 15" sub + 8 x 4" top. 1400 Watt. er 15.890 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Omnitronic WPS-5S PA væghøjttaler
Fra 769 kr.
1forhandler
RCF Subwoofer MQ90 8" bandpass
Fra 1.079 kr.
1forhandler

Electro-Voice ZLX12 G2 aktiv 12" højttaler med bluetooth og App control
Fra 4.199 kr.
1forhandler

YAMAHA DZR15W 2-vejs aktiv højttaler på 2000 Watt med en 2" diskant og en 15" bas.
Fra 14.965 kr.
1forhandler