Højttalere
RCF højttaler til vægmontering MR55 kompakt 2-vejs
RCF højttaler til vægmontering MR55 kompakt 2-vejs findes lige nu fra 849 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF højttaler til vægmontering MR55 kompakt 2-vejs, Sort | 1-2 hverdage | 49 kr.898 kr. inkl. fragt | 849 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF højttaler til vægmontering MR55 kompakt 2-vejs, |
| Effekt | 175W |
| Spænding | 100 V |
| Farve | sort, hvid |
| EAN | 8024530014278, 8024530014292 |
| Produkt-ID | MR55, MR55W |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF højttaler til vægmontering MR55 kompakt 2-vejs er 849 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



