
Højttalere
RCF Horn højttaler HD210 Alu 30W 100V IP66
RCF Horn højttaler HD210 Alu 30W 100V IP66 findes lige nu fra 884,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF Horn højttaler HD210 Alu, 30W, 100V IP66 | 1-2 hverdage | 49 kr.933,50 kr. inkl. fragt | 884,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF Horn højttaler HD210 Alu, 30W, 100V IP66 |
| Effekt | 30W |
| Spænding | 100V |
| EAN | 8024530014346 |
| Produkt-ID | RCF-HD210TY |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF Horn højttaler HD210 Alu 30W 100V IP66 er 884,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



