Højttalere
RCF indbygningshøjttaler PL6X 6" coax 100V hvid 12W IP44
RCF indbygningshøjttaler PL6X 6" coax 100V hvid 12W IP44 findes lige nu fra 379 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF indbygningshøjttaler PL6X 6" coax 100V, hvid, 12W, IP44 | 1-2 hverdage | 49 kr.428 kr. inkl. fragt | 379 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF indbygningshøjttaler PL6X 6" coax 100V, hvid, 12W, IP44 |
| Effekt | 12W |
| Spænding | 100V |
| Farve | hvid |
| EAN | 8024530004972 |
| Produkt-ID | RCF-PL6X |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF indbygningshøjttaler PL6X 6" coax 100V hvid 12W IP44 er 379 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
RCF ART945-A digital aktiv højttaler 2100 W 135 dB SPL
Fra 10.990 kr.
1forhandler

Monacor Kompressionshøjttaler NR-15KS MONACOR
Fra 439 kr.
1forhandler

Electro-Voice ZLX12 G2 aktiv 12" højttaler med bluetooth og App control
Fra 4.199 kr.
1forhandler

Monacor PA ceiling loudspeaker WDR-130-F-EN-10
Fra 529 kr.
1forhandler