Højttalere
RCF indbygningshøjttaler PL8X 8" coax 100V hvid 20W IP44
RCF indbygningshøjttaler PL8X 8" coax 100V hvid 20W IP44 findes lige nu fra 489 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF indbygningshøjttaler PL8X 8" coax 100V, hvid, 20W, IP44 | 1-2 hverdage | 49 kr.538 kr. inkl. fragt | 489 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF indbygningshøjttaler PL8X 8" coax 100V, hvid, 20W, IP44 |
| Effekt | 20W |
| Spænding | 100V |
| Farve | hvid |
| Truss/størrelse | 25mm |
| EAN | 8024530004965 |
| Produkt-ID | RCF-PL8X |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF indbygningshøjttaler PL8X 8" coax 100V hvid 20W IP44 er 489 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



