Højttalere
RCF NX985-A aktiv 3-vejs højttaler 2100 W 138 dB SPL
RCF NX985-A aktiv 3-vejs højttaler 2100 W 138 dB SPL findes lige nu fra 15.190 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF NX985-A aktiv 3-vejs højttaler 2100 W 138 dB SPL | 1-2 hverdage | 0 kr.15.190 kr. inkl. fragt | 15.190 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF NX985-A aktiv 3-vejs højttaler 2100 W 138 dB SPL |
| Effekt | 2100 W |
| EAN | 8024530019914 |
| Produkt-ID | RCF-NX985-A |
| Forhandlerkategorier | 15" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF NX985-A aktiv 3-vejs højttaler 2100 W 138 dB SPL er 15.190 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Monacor PA column speaker 16 PTS300-W-16
Fra 1.239 kr.
1forhandler

Omnitronic Indbygningshøjttaler 8". 100 Volt. 10 Watt. Ø23 cm.
Fra 309 kr.
1forhandler

Omnitronic 2-vejs indbygningshøjttaler 8". 100 Volt/ 8 ohm. 30/45 Watt. Ø27 5 cm.
Fra 769 kr.
1forhandler

Monacor 8'' højttaler SP-90 MONACOR
Fra 389 kr.
1forhandler