Højttalere
RCF væghøjttaler 2-vejs 4" sæt (2 styk) 40W 8 Ohm IP55
RCF væghøjttaler 2-vejs 4" sæt (2 styk) 40W 8 Ohm IP55 findes lige nu fra 1.759 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF væghøjttaler 2-vejs 4" sæt (2 styk) 40W 8 Ohm IP55, Sort | 1-2 hverdage | 49 kr.1.808 kr. inkl. fragt | 1.759 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF væghøjttaler 2-vejs 4" sæt (2 styk) 40W 8 Ohm IP55, |
| Effekt | 40W |
| Farve | sort, hvid |
| EAN | 8024530017255, 8024530017194 |
| Produkt-ID | RCF-MR40, RCF-MR40W |
| Forhandlerkategorier | Udendørs Højttalere |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF væghøjttaler 2-vejs 4" sæt (2 styk) 40W 8 Ohm IP55 er 1.759 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



