Højttalere
RCF X-MAX 10 passiv højttaler 700 W 128dB
RCF X-MAX 10 passiv højttaler 700 W 128dB findes lige nu fra 4.589 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCF X-MAX 10 passiv højttaler 700 W 128dB, Sort | 1-2 hverdage | 0 kr.4.589 kr. inkl. fragt | 4.589 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCF X-MAX 10 passiv højttaler 700 W 128dB, |
| Effekt | 700 W |
| Farve | sort |
| EAN | 8024530018351 |
| Produkt-ID | RCF-XMAX10 |
| Forhandlerkategorier | 10" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCF X-MAX 10 passiv højttaler 700 W 128dB er 4.589 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



