Højttalere
RCFC-MAX 4112 passiv højttaler 1400 W 130 dB
RCFC-MAX 4112 passiv højttaler 1400 W 130 dB findes lige nu fra 10.509 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RCFC-MAX 4112 passiv højttaler 1400 W 130 dB | 1-2 hverdage | 0 kr.10.509 kr. inkl. fragt | 10.509 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RCF |
| Model | RCFC-MAX 4112 passiv højttaler 1400 W 130 dB |
| Effekt | 1400 W |
| EAN | 8024530014681 |
| Produkt-ID | RCF-CMAX4112 |
| Forhandlerkategorier | 12" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RCFC-MAX 4112 passiv højttaler 1400 W 130 dB er 10.509 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



