
Højttalere
Showgear Højttaler mellemrør. 90-128 cm. Max. 50 kg . 35 mm
Showgear Højttaler mellemrør. 90-128 cm. Max. 50 kg . 35 mm findes lige nu fra 219 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Højttaler mellemrør. 90-128 cm. Max. 50 kg . 35 mm | 1-2 hverdage | 49 kr.268 kr. inkl. fragt | 219 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showgear |
| Model | Showgear Højttaler mellemrør. 90-128 cm. Max. 50 kg . 35 mm |
| Kabellængde | 128 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 8717748379511 |
| Produkt-ID | D8610 |
| Forhandlerkategorier | Showgear |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showgear Højttaler mellemrør. 90-128 cm. Max. 50 kg . 35 mm er 219 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


