
Højttalere
Weatherproof PA speaker system 150 W SL-150SW/EN
Weatherproof PA speaker system 150 W SL-150SW/EN findes lige nu fra 5.109 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Weatherproof PA speaker system, 150 W, - SL-150SW/EN | 1-2 hverdage | 0 kr.5.109 kr. inkl. fragt | 5.109 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | Weatherproof PA speaker system, 150 W, - SL-150SW/EN |
| Kabellængde | 20 cm |
| Effekt | 150 W |
| EAN | 4007754425840 |
| Produkt-ID | 1001155 |
| Forhandlerkategorier | Lav impedans |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Weatherproof PA speaker system 150 W SL-150SW/EN er 5.109 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris

