
Højttalere
YAMAHA DZR10W 10" Aktiv Højtaler med 2" diskant 2000 Watt -
YAMAHA DZR10W 10" Aktiv Højtaler med 2" diskant 2000 Watt - findes lige nu fra 10.333 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk YAMAHA DZR10W - 10" Aktiv Højtaler med 2" diskant, 2000 Watt - HVID | 1-2 hverdage | 0 kr.10.333 kr. inkl. fragt | 10.333 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Yamaha |
| Model | YAMAHA DZR10W - 10" Aktiv Højtaler med 2" diskant, 2000 Watt - |
| Effekt | 2000 Watt |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | YA DZR10W |
| Forhandlerkategorier | 10" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for YAMAHA DZR10W 10" Aktiv Højtaler med 2" diskant 2000 Watt - er 10.333 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


