
Højttalerkomponenter
LAVOCE DF10.171M 1" Compression Driver Ferrite Magnet
LAVOCE DF10.171M 1" Compression Driver Ferrite Magnet findes lige nu fra 719 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LAVOCE DF10.171M 1" Compression Driver Ferrite Magnet | 1-2 hverdage | 49 kr.768 kr. inkl. fragt | 719 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LaVoce |
| Model | LAVOCE DF10.171M 1" Compression Driver Ferrite Magnet |
| Kabellængde | 171M |
| Effekt | 45 W |
| EAN | 00001VLR5310A |
| Produkt-ID | E-12602726 |
| Forhandlerkategorier | LAVOCE |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LAVOCE DF10.171M 1" Compression Driver Ferrite Magnet er 719 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LAVOCE WAN154.01 15" Woofer Neodymium Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 3.379 kr.
1forhandler

Celestion CDX1-1446 8R 1" kompressionsdriver med ferrit-magnet
Fra 449 kr.
1forhandler

LAVOCE WXF15.400 15" Woofer Ferrite Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 1.419 kr.
1forhandler

LAVOCE WAF153.02 15" Woofer Ferrite Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 1.939 kr.
1forhandler