
Højttalerkomponenter
LAVOCE DF14.300T 1.4" Compression Driver Ferrite Magnet
LAVOCE DF14.300T 1.4" Compression Driver Ferrite Magnet findes lige nu fra 1.999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LAVOCE DF14.300T 1.4" Compression Driver Ferrite Magnet | 1-2 hverdage | 49 kr.2.048 kr. inkl. fragt | 1.999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LaVoce |
| Model | LAVOCE DF14.300T 1.4" Compression Driver Ferrite Magnet |
| Effekt | 110 W |
| EAN | 00001VLR9314A |
| Produkt-ID | E-12602732 |
| Forhandlerkategorier | LAVOCE |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LAVOCE DF14.300T 1.4" Compression Driver Ferrite Magnet er 1.999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Celestion G10 Creamback 16R
Fra 939 kr.
1forhandler

LAVOCE WAN103.01 10" Woofer Neodymium Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 2.509 kr.
1forhandler

LAVOCE DN20.40T 2" Compression Driver Neodymium
Fra 4.099 kr.
1forhandler

LAVOCE SAN184.02-4 18" Subwoofer Neodymium Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 3.479 kr.
1forhandler