
Højttalerkomponenter
LAVOCE FSF030.70/16 3" Fullrange Ferrite Magnet Steel Basket Driver
LAVOCE FSF030.70/16 3" Fullrange Ferrite Magnet Steel Basket Driver findes lige nu fra 109 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LAVOCE FSF030.70/16 3" Fullrange Ferrite Magnet Steel Basket Driver | 1-2 hverdage | 49 kr.158 kr. inkl. fragt | 109 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LaVoce |
| Model | LAVOCE FSF030.70/16 3" Fullrange Ferrite Magnet Steel Basket Driver |
| Effekt | 30 W |
| EAN | 00001VLR0603A |
| Produkt-ID | E-12602922 |
| Forhandlerkategorier | LAVOCE |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LAVOCE FSF030.70/16 3" Fullrange Ferrite Magnet Steel Basket Driver er 109 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LAVOCE CSF102.50K 10" Coaxial Ferrite Magnet Steel Basket Driver
Fra 2.149 kr.
1forhandler

LAVOCE FSN041.00/16 4" Fullrange Neodymium Magnet Steel Basket Driver
Fra 509 kr.
1forhandler

LAVOCE WAN102.50LD 10" Woofer Neodymium Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 2.759 kr.
1forhandler

ALTO TS415 2-vejs aktiv Højtaler med 15" og 1 4" driver (iOS/Android) app til fjernkonfiguration.
Fra 3.539 kr.
1forhandler