
Højttalerkomponenter
LAVOCE FSN020.72-4 2" Fullrange Neodymium Magnet Steel Basket Driver
LAVOCE FSN020.72-4 2" Fullrange Neodymium Magnet Steel Basket Driver findes lige nu fra 209 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LAVOCE FSN020.72-4 2" Fullrange, Neodymium Magnet, Steel Basket Driver | 1-2 hverdage | 49 kr.258 kr. inkl. fragt | 209 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LaVoce |
| Model | LAVOCE FSN020.72-4 2" Fullrange, Neodymium Magnet, Steel Basket Driver |
| Effekt | 15 W |
| EAN | 00001VLR0602A |
| Produkt-ID | E-12603220 |
| Forhandlerkategorier | LAVOCE |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LAVOCE FSN020.72-4 2" Fullrange Neodymium Magnet Steel Basket Driver er 209 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LAVOCE WAF154.03 15" Woofer Ferrite Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 2.559 kr.
1forhandler

Celestion PULSE10 T5968 8R
Fra 689 kr.
1forhandler

LAVOCE SAN184.50 18" Subwoofer Neodyme Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 5.939 kr.
1forhandler

Celestion Rep-kit Heritage G12M 8R Omkonings-kit. Til Heritage G12M 8ohm
Fra 689 kr.
1forhandler