
Højttalerkomponenter
LAVOCE SSF102.40 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver
LAVOCE SSF102.40 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver findes lige nu fra 709 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LAVOCE SSF102.40 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver | 1-2 hverdage | 49 kr.758 kr. inkl. fragt | 709 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LaVoce |
| Model | LAVOCE SSF102.40 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver |
| Opdateringshastighed | 500 Hz |
| Effekt | 250 W |
| EAN | 00000VLR06101 |
| Produkt-ID | E-12602521 |
| Forhandlerkategorier | LAVOCE |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LAVOCE SSF102.40 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver er 709 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Celestion H1-9040P Rektangulært horn af plast. 310x143mm 90x40 grader
Fra 159 kr.
1forhandler

LAVOCE WAN102.50LD 10" Woofer Neodymium Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 2.759 kr.
1forhandler

LAVOCE DF14.30T 1 4" Compression Driver Ferrite Magnet
Fra 1.899 kr.
1forhandler

LAVOCE SSF081.50 8" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver
Fra 509 kr.
1forhandler