
Højttalerkomponenter
LAVOCE SSF102.50L 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver
LAVOCE SSF102.50L 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver findes lige nu fra 1.089 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LAVOCE SSF102.50L 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver | 1-2 hverdage | 49 kr.1.138 kr. inkl. fragt | 1.089 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LaVoce |
| Model | LAVOCE SSF102.50L 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver |
| Opdateringshastighed | 500 Hz |
| Effekt | 400 W |
| EAN | 00000VLR05100 |
| Produkt-ID | E-12602524 |
| Forhandlerkategorier | LAVOCE |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LAVOCE SSF102.50L 10" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver er 1.089 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LAVOCE WAN061.80 6.5" Woofer Neodyme Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 1.089 kr.
1forhandler

Celestion G12 EVH 8R
Fra 1.319 kr.
1forhandler

LAVOCE CAN143.00T 13.5" Coaxial Speaker Neodymium Aluminium Basket
Fra 5.119 kr.
1forhandler

LAVOCE DN10.17 1" Compression Driver Neodymium Magnet
Fra 1.139 kr.
1forhandler