
Højttalerkomponenter
LAVOCE SSF122.50L 12" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver
LAVOCE SSF122.50L 12" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver findes lige nu fra 1.359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LAVOCE SSF122.50L 12" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver | 1-2 hverdage | 49 kr.1.408 kr. inkl. fragt | 1.359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LaVoce |
| Model | LAVOCE SSF122.50L 12" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver |
| Opdateringshastighed | 500 Hz |
| Effekt | 400 W |
| EAN | 00000VLR05120 |
| Produkt-ID | E-12602527 |
| Forhandlerkategorier | LAVOCE |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LAVOCE SSF122.50L 12" Subwoofer Ferrite Magnet Steel Basket Driver er 1.359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Monacor PA horn driver 40 W 16 CDX1-1745/16
Fra 779 kr.
1forhandler

Omnitronic Aktiv højttaler med 8" woofer 1" driver 200 W RMS & DSP OMNITRONIC PAS-208A MK4
Fra 3.069 kr.
1forhandler

Celestion CDX1-1745 8R 1" kompressionsdriver med ferrit-magnet
Fra 689 kr.
1forhandler

IMG Stage Line Horn driver MRD-34PA IMG STAGE LINE
Fra 299 kr.
1forhandler